Jarka je anděl :)

Datum: 06.09.2016 | Vložil: Šárka a Robinek

Našemu chlapečkovi Robinovi je už skoro 7 měsíců, narodil se v Neratovicích 11.02.2016 a Jarka pro mě zůstává andělem i teď ;).
Věděla jsem, že bych ráda rodila v Neratovicích, velké nemocnice nejsou nic pro mě a na domácí porod jsem si tentokrát fakt netroufla :), chvíli jsem pak hledala na netu, která PA by mě mohla doprovodit a pomoct mi k přirozenému porodu, protože bylo pro mě důležitý vidět v porodici známou tvář mezi personálem. A tak jsem se dohodla s Jarkou...No prostě to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v mým životě, můj muž je taky moc rád, že tam Jarka byla s námi. Robinek se totiž rozhodl přijít na svět o 3 týdny dřív, začátek porodu mě v noci celkem překvapil, od té chvíle jsem byla s Jarkou na telefonu a pocit, že nejedu do neznáma mě hodně uklidňoval. Porodní přání jsem ani neměla sepsaný, nechávala jsem to pořád na "později" a ani to nebyla potřeba, Jarka všechno dopředu věděla. Můj porod byl moc hezký, bolestivý sice ano, ale vše se událo tak, jak jsem si přála. Jarka přesně věděla, jak mi pomoct, když už jsem to chtěla vzdát a jsem moc vděčná, jak se o mě postarala, protože jsem neměla připraveného prakticky vůbec nic :).

Jarka je zkrátka anděl a to co dělá je upřímný a skutečný a moje celá rodina jí děkuje!

Přidat nový příspěvek