Frekvenční harmonizátor

 
Jedná se o prostředek, který je naprosto ojedinělý. Je to vzácná možnost mít k dispozici po celý život (a i pro další a předcházející generace) tuto jedinečnou schopnost a zkušenost Vašeho těla. Jeho použití je velice široké, neboť v sobě obsahuje komplexní informaci - o Vaší tvořivosti, Vaší krvi, genech a vntiřní síle. V mnoha okamžicích života Vám můž poskytnout potřebnou informaci a energetickou podporu pro zvládnutí a vyřešení osobních potíží po celý život. 
Osobní vzkaz - informace o nožnostech specifického použití Frekvenčního harmonizátoru nad rámec obecných na úrovni fyzické, emocionální i mentální, různých životních či jiných situací a také hlavní osobní téma. Pracuje s příčinami, které odstraňuje, aby se problémy přestaly vracet. Tento vzkaz Vám bude napsán tak, jak se při naladění objeví a pro Vás bude srozumitelný. 
Připravuje se energeticky bez fizického kousku. Příprava trvá mnoho hodin, připravený základ je vždy uschován a je možno ho použít kdykoliv v budoucnu pro další přpravu harmonizátoru pro daného člověka.